přihlásit se
 
 
/

O nás

iLektori.cz je inzertním serverem lektorů z celé ČR. Prostřednictvím našeho serveru si můžete vyhledat lektora ze svého okolí pro doučování, jazyky, hudbu, sport a další obory.

iLektoři.cz nejsou poskytovatelem výuky, slouží pouze k vyhledání lektora a zprostředkování kontaktu pro realizaci výuky. Veškeré podrobnosti si tedy už domluvíte přímo s lektorem, kterého si vyberete a přímo jemu také budete platit za výuku. Ačkoliv je naším cílem poskytovat kvalitní nabídku lektorů a zlepšovat naše služby, iLektoři.cz neodpovídají za jednotlivé lektory, za jejich kvalitu výuky ani za pravdivost údajů, které o sobě ve své inzertní nabídce lektoři uvádějí.

Pokud jste lektorem, náš server Vám pomůže najít žáky. Podmínky pro lektory jsou zde. iLektoři.cz si vyhrazují právo ověřit si pravdivost vložených údajů, nepřijmout registraci nového lektora a v odůvodněných případech registraci zrušit.

 

Pokud jste svůj obor, který by jste chtěli lektorovat, nenalezli v nabídce, napište nám a my ho obratem zařadíme do nabídky!

Těšíme se na spolupráci s Vámi!