přihlásit se
 
 
/

Registrace lektora

Chcete se stát lektorem?
Nic Vám nebrání!
Registrace ZDARMA!

Zaregistrovat se

Proč se stát lektorem?

Na poptávku nečekáte, sami si jí vybíráte

Trápilo Vás, že máte málo klientů? Vždy jste jako lektor jen čekali, jestli si Vás někdo vybere?
To už nyní nemusíte! Každý lektor si své klienty i počet zakázek vybírá sám.
Vše je na principu: „Kdo dřív přijde, ten dřív učí“. Každý lektor uvidí seznam poptávek, jestli bude mít zájem, jednu či více si vybere a už mu jí nikdo nevezme.

Registrace je zdarma

Chceme Vám nabídnout co nejférovější přístup, takže registrace je zcela zdarma. Pokud nikoho lektorovat nebudete, nic neplatíte.

Provize je minimální

Za to, že Vám domluvíme klienta, si necháme jednorázovou provizi - 50Kč. Žádné další poplatky neplatíte, ať už jste si s klientem domluvili třeba 100 hodin. Celá hodinová mzda je pak vaše, žáci platí přímo vám.

Platba bez rizika

V případě, že jste převzal poptávku ("beru poptávku" ) kontaktoval klienta a přesto nakonec výuka z  důvodů nezájmu ze strany klienta neproběhla, vyčerpaný kredit Vám vrátíme zpět k vašemu profilu. Díky této službě nikdy neriskujete ztrátu vašich peněz.

Zaregistrovat se

Příklad: Jsem lektor němčiny z Jihlavy. V poptávkách jsem si našel pana Nováka, který shání doučování němčiny v Jihlavě do 250Kč. To se mi líbí, takže „beru zakázku“.

Z nabitého kreditu se mi odečetlo 50Kč. Pan Novák je se mnou spokojený, a tak jsme se domluvili na 4 společných hodinách. Takže jsem za 50Kč vydělal 950Kč.

Jak to celé funguje?

1. Zaregistrujete se jako lektor: ZDE

2. K aktivaci Vašeho profilu je nutné vložit vratný kredit

 • Co je to kredit?
  Kredit je částka, kterou si nabijete Váš profil. V momentě, kdy Vám zprostředkujeme klienta, odečte se Vám z něj částka 50Kč. Minimální částka kreditu je 100Kč. Vložením kreditu nic neriskujete, když klienta nezískáte, peníze neztratíte.
 • Kam vložím kredit?
  Kredit vložíte klasickým bankovním převodem na účet: 670100-2212537052/6210, nebo využijete naši platební on-line bránu. V momentě, kdy vidíme, že máte nabitý kredit, zaktivujeme Vám účet a už si můžete vybírat z nabídky poptávek po Vašich službách.Minimální částka kreditu je 100Kč
 • Kde uvidím poptávky?
  Jestliže máte nabitý kredit, poptávky uvidíte po přihlášení k Vašemu profilu v sekci: „Vaše Poptávky“
 • Vybral jsem si klienta, kterého chci lektorovat. Co mám dělat?
  V momentě, kdy jste si z řady poptávek vybrali tu svoji, jednoduše kliknete na tlačítko: „Beru zakázku“. V té dané chvíli je zakázka Vaše a z Vašeho kreditu se odečetlo 50Kč. Kontaktní informace na klienta Vám přijdou na Váš e-mail. Vaší povinností je na poptávku reagovat. Máte dvě možnosti: "beru poptávku" a "odmítám poptávku". V případě kdy nebudete na poptávku reagovat, může Vám být dočasně deaktivován Váš profil. Pokud na poptávku nezareagujete do 10 dnů, poptávka bude nabídnuta ostatním lektorům.

3. Samotná výuka už je však pouze na VásZaregistrovat se

Časté dotazy

 • Kdo navštěvuje web Ilektoři.cz?
  Portál ilektoři.cz navštěvuje ročně okolo 146 000 lidí, kteří poptávají služby kvalitních lektorů z celé ČR.

  Již od roku 2012 sdružujeme stovky lektorů mnoha oborů z celé ČR Každý den u nás poptává lektora 15 – 20 zájemců. Denní návštěvnost na webu se pohybuje okolo 400 unikátních návštěvníků díky předním pozicím ve vyhledávačích. ( google.com a seznam.cz )

  Lektorovat může každý, ale při inzerování soukromé výuky je Vaší odpovědností vlastnit živnostenský list. ILEKTORI.CZ tyto věci nekontrolují.
 • Můžu nějak ovlivnit řazení v seznamu lektorů?
  Ano můžete!
  Využijte naši službu „TOPOVÁNÍ", díky které se Váš lektorský profil bude zobrazovat co nejvýše v seznamu lektorů podle oboru a okresu. Je pouze na Vás, jak vysoko chcete být.
  pořadí v seznamu období cena
  1.-3. místo 1 rok 1 000 Kč
  4.-6. místo 1 rok 500 Kč
  7.-10. místo 1 rok 200 Kč

  Pozn. Jeden lektorský profil je „topován" ve vybraném okrese a oboru.

  Pro zřízení služby nás prosím kontaktujte na: info@ilektori.cz
 • S klientem jsem se nedomluvil, Co s tím?
  V případě, že jste si v nabídce poptávek převzal poptávku, kontaktoval klienta a přesto nakonec výuka z  důvodů nezájmu ze strany klienta neproběhla, vyčerpaný kredit Vám vrátíme. Stačí poslat e-mail na info@ilektori.cz, přidat jméno klienta k oveření a vyčerpaný kredit Vám nahrajeme zpět k vašemu profilu.
 • Klient kontaktoval přímo mě.
  Pokud si Vás klient vyhledá v seznamu lektorů, přijdou Vám informace o zakázce na Váš e-mail. Pokud se Vám zakázka líbí, a chcete klienta přijmout k lektorování, přihlásíte se do svého profilu na iLektori.cz a vyberete možnost: „beru zakázku“. V tu chvíli Vám přijdou kontaktní informace na klienta na Váš e-mail.
  Pozn. Tato podmínka neplatí pro lektory, kteří  zaplatili registrační poplatek před 4.3.2015Zaregistrovat se