Jak to funguje

Pro lektory

Pokud se chcete stát lektorem, stačí se zaregistrovat pomocí registračního formuláře, ve kterém uvedete vyučované předměty, formu výuky a kontaktní údaje.

Pomocí svého emailu a hesla uvedeného při registraci se přihlásíte do svého profilu, kde si zvolíte dobu předplatného a provedete úhradu přes platební bránu. Po provedení úhrady dle platného Ceníku se Váš profil aktivuje a začne se zobrazovat na stránkách iLektori.cz.

Ve svém profilu si také můžete aktivovat zobrazování svého profilu na hlavní stránce a oslovit tak své studenty přímo. Toto zobrazení je zpoplatněno dle platného Ceníku.

Náš portál nesleduje počet uskutečněných kontaktů a nejsou tudíž nijak zpoplatněny. Platíte pouze za zveřejnění Vašeho profilu.

iLektoři.cz si vyhrazují právo ověřit si pravdivost vložených údajů, nepřijmout registraci nového lektora a v odůvodněných případech registraci zrušit.


Pro zájemce o výuku

V naší databázi lektorů si vyberete lektora, který nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům a kontaktujete ho pomocí kontaktních údajů uvedených v jeho profilu. Za kontaktování lektora nic neplatíte.

iLektoři.cz nejsou poskytovatelem výuky, slouží pouze k vyhledání lektora a zprostředkování kontaktu pro realizaci výuky. Veškeré podrobnosti si tedy už domluvíte přímo s lektorem, kterého si vyberete a přímo jemu také budete platit za výuku. Ačkoliv je naším cílem poskytovat kvalitní nabídku lektorů a zlepšovat naše služby, iLektoři.cz neodpovídají za jednotlivé lektory, za jejich kvalitu výuky ani za pravdivost údajů, které o sobě ve své inzertní nabídce lektoři uvádějí.