Jak to funguje

Pro lektory

Pokud se chcete stát lektorem, stačí se zaregistrovat pomocí registračního formuláře, ve kterém uvedete vyučované předměty, formu výuky a kontaktní údaje.

Dále si můžete vybrat, jestli budete platit za zveřejnění svého profilu paušálem nebo budete platit až po získání kontaktu na studenta a Váš profil bude zobrazen ZDARMA. Výše plateb je uvedena v ceníku

Pomocí svého emailu a hesla uvedeného při registraci se přihlásíte do svého profilu, kde si zvolíte dobu předplatného a provedete úhradu přes platební bránu v případě, že jste si vybrali platbu paušálem. Po provedení úhrady dle platného ceníku se Váš profil aktivuje a začne se zobrazovat na stránkách iLektori.cz. Pokud jste vybrali platbu za kontakt, profil bude zveřejněn okamžitě po registraci.

Ve svém profilu si také můžete aktivovat topování svého profilu. Váš profil se bude potom při vyhledávání zobrazovat na předních místech a bude barevně odlišený. Lze topovat předměty, které vyučujete nebo město, ve kterém působíte. Toto zobrazení je zpoplatněno dle platného ceníku.

V případě platby za kontakt budete v případě zájmu kontatkováni emailem, ve kterém dostanete instrukce k platbě. Po zaplacení přes platební bránu, Vám bude kontakt zaslán emailem. Pokud nedojde k výuce, platbu Vám vrátíme.

iLektoři.cz si vyhrazují právo ověřit si pravdivost vložených údajů, nepřijmout registraci nového lektora a v odůvodněných případech registraci zrušit.


Pro zájemce o výuku

V naší databázi lektorů si vyberete lektora, který nejvíce vyhovuje Vašim požadavkům a kontaktujete ho pomocí kontaktních údajů uvedených v jeho profilu. Za kontaktování lektora nic neplatíte.

Můžete také vložit poptávku s Vaším požadavkem, která bude zveřejněna na hlavní straně. Vložení poptávky je ZDARMA.

iLektoři.cz nejsou poskytovatelem výuky, slouží pouze k vyhledání lektora a zprostředkování kontaktu pro realizaci výuky. Veškeré podrobnosti si tedy už domluvíte přímo s lektorem, kterého si vyberete a přímo jemu také budete platit za výuku. Ačkoliv je naším cílem poskytovat kvalitní nabídku lektorů a zlepšovat naše služby, iLektoři.cz neodpovídají za jednotlivé lektory, za jejich kvalitu výuky ani za pravdivost údajů, které o sobě ve své inzertní nabídce lektoři uvádějí.